Girgensons un viņa sāncenši.

Pagājušajā nedēļā izveidoju rakstu par Girgensona potenicālajiem maiņas partneriem gadījumā ja viņš iekļūs Sabres sastāvā. Nu raksts par Girgensona sāncenšiem uz vietu sastāvā. Rakstā minēti tikai reālākie konkurenti, Prospekti, T.I Tie kas ir jaunāki par 23 gadiem(ieskaitot) rakstā neminēju citus, vecākus spēlētājus. Jāpiebilst ,ka neminēju agrāko gadu vēlos(3 kārta un uz augšu) drafta pickus, kas šogad debitēs,vai pagājušajā sezonā debitēja AHL.

Lūks Ādams

Ādams reiz bija Bufalo lielākā nākotnes cerība, un sākotnēji savas cerības daļēji attaisnoja. Savā otrajā sezonā aizvadīja 52 spēles NHL kurās tika pie 20 punktiem, un bieži vien spēlēja pirmajā kopā ar Vaneku un Promvilli,taču sezonas gaitā tika nobīdīts uz ceturto maiņu kur vairs nebija tas spēlētājs. Pēc tam NHL vairs nav izdevies nostiprināties, un spēlējot AHL nebija redzams ka būtu motivācija.Šovasar GM un parējā vadība deva Ādamam pēdējo iespēju- viena gada līgumu .

Sabres Sistēmā no 2008.gada/Spēles NHL-75/Līgums līdz 13/14 beigām

Mihails Girgorenko

Girgorenko  nenoliedzami ir Sabres Top Prospekts, to vien apliecina tas ka pagājušajā gadā viņu iezvēlējas ar 12 nr.   Stabilu sniegumu no  Grigorenko Sabres gaida jau šosezon, treneris grib redzēt Grigorenko otrās maiņas centrā.  Grigorenko pusi no 2012/13 gada sezonas aizvadīja NHL, taču viņa sniegums(5 punkti) nebūt neradīja pārliecību. Grigorenko šogad ir daudz jāpierāda.

2012/25 spēles/2014-2015

Džoels Armia

Bijušajam Dinamo trenerim Pekam patika stāstīt, ka viņš ir tas, kurš atklāja Armiu , 2010 gadā izceļot viņu no junioriem un palīdzēdams tikt draftētam ar 16 Numuru 2011.gada draftā.  Armia jau trīs sezonas aizvadījis SM līgā Ässät sastāvā, katrā sezonā gūti 30 punktiem. Ir skaidrs ka pieaugušo hokejam Armia ir nobiedris, turklāt jāņem vērā, ka tā ir Somija. Bažas par iekļaušanos NHL rada mazie laukumi, un NHL hokejs kā tāds. Iespējams, ka Armia sezonu uzsāks AHL un gaidīs izsaukumu uz AHL savainojumu gadījumā, un ar laiku nostiprināsies Sabres sastāvā.

2011/0 spēles/2015-2016

 Johans Larsons

Lārsons ir Kaspara Daugaviņa tipa spēlētajs, ļoti centīgs,  melnā darba darītājs, labāk iedos piespēli nekā metīs. Sabres sistēmā nonāca šopavasar maiņas darījumā. Lārsons NHL cīnās par ceturto/trešo maiņu, augstāk diemžēl viņam īsti nav cerību.  ,Iespējams sezona AHL, ar neregulāriem NHL izsaukumiem.

2013/1 spēle/ 2014-2015

Fils Varonne

Vietu NHL Varonne cenšas izcīnīt ilgi – draftēts 2009 gadā(Sanhosē), pēdējās divas sezonas atzinīgi (lasi-rezultatīvi) cīnijies AHL, taču pie izsaukuma nav ticis. Varonne arī raksturojams kā kapātajs, taču ar rezultativitāti. Pirms AHL ilgi spēlēja OHL. Šosezon iespējams epizodiski dosies uz NHL ledus.

2012/0 spēles/ 2014-2015/

Korījs Trūps

Es Trūpu jau minēju, kad rakstīju par Girgensona iespējamajiem maiņas partneriem,taču atkārtošu ka Trūps ir fiziskais,spēka uzbrucējs, līdzīgs Lārsonam.  Trūps 2012/2013 gada sezonas sākumā savainoja celi, un izlaida visu sezonu. Tāpēc šovasar tika dota vēl viena iespēja -viena gada līgums.

2007/34 spēles/2013-2014

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s