Septembris ir klāt jeb Girgensons un NHL iespējas.

Septembris iezīmē jaunās NHL sezonas lielo gatavošanos, norisinās pārbaudes spēles un lielās treniņnometnes. Šis laiks ir ļoti svarīgs mūsu NHL cerībai – Zemgum Girgensonam.  Tieši viņam šajā īsajā periodā ir jāpierāda, ka viņš jau šogad ir gatavs NHL. Šajā rakstā – kādi varētu būt Girgensona potenciālie maiņas partneri NHL.

Potenciālie Virknējumi:

Girgensons-Otts-Kaleta

Kāpātāju, cīnītāju un aizsardzības maiņa.  Šai maiņai apskatnieki dod lielu potenciālu spēlēšanai pret pretinieku līderiem, – kausējot tos un izslēdzot aizsardzībā.  Turklāt Otts (attēlā) ir gana produktīvs uzbrukumā. Pagājušajā sezonā 48 spēlēs: 9+15 , turklāt pilnā sezonā Otts ir spējīgs uz 40 punktiem. Kaleta gan ar rezultativitāti neizceļas, taču ir lielisks provocētājs.  Girgensons savukārt, ir raksturojams kā melnā darba darītājs, kurš komandai palīdz uzvarēt arī tad, ja viņa vārds neparādās uz tablo. Turklāt Girgensonam ir potenciāls kļūt gana produktīvam uzbrukumā arī NHL līmenī.

Potenciālā trešā maiņa:

Skots-Girgensons-Trūps

s līderus.  Arī Trūps (attēlā ) nebaidās nomest cimdus, lai panāktu vietu komandā. Trūps tika draftēts sen – 2007 gadā un NHL tā arī nav īsti nostiprinājies, rekords: 34 spēles 2011-12 gadā. Trūps daudz spēlējis AHL. Pagājušās sezonas sākumā savainoja celi un bija arā no sastāva uz visu sezonu, tādēļ arī spēlējis tikai 6 spēles. Šovasar risinājās diskusijas par Skota nepieciešamību, laikā kad Bufalo ir daudz jaunu spēlētāju, kuri gaida savu iespēju. Girgensons starp šiem abiem fiziskajiem hokejistiem nepazustu, un blakus Trūpam pat iederētos.

Potenciālā ceturtā maiņa:

Folinjo-Girgensons-Armia

Dažs apskatnieks paredz arī Džoela Armia iespēlēšanu NHL uzreiz pēc sezonām Somijā, turklāt jau trešajā maiņā kopā ar Zemgu un Markusu Folinjo (attēlā). Folinjo pagājušo, saīsināto NHL sezonu pilnībā aizvadīja Bufalo krāsās, turklāt Folinjo jau ir izveidojusies sadarbība pirms lokauta spēlējot AHL kopā ar Girgensonu. Savukārt Armia tiek raksturots kā tehnisks spēlētajs, kurš tiecas uz vārtiem jebkurā situācijā. Šī jauneklīgā maiņa varētu būt viena no dinamiskākajām un ātrākajām Bufalo maiņām. Vienīgais jautājums ir par Armia un Girgensona gatavību NHL.

Neskatoties uz visu iepriekš rakstīto, pats galvenais ir Zemgusam izcīnīt vietu NHL sastāvā. Prognozes un viss pārējais liecina, ka Zemgum tas ir ļoti iespējams.

3 thoughts on “Septembris ir klāt jeb Girgensons un NHL iespējas.

  1. Interesanti ir tas, ka Buffalo vienība ir izteikusies ka Grigorenko šosezon netiks tramdīts jeb nosūtīts zemāk, vai tas nāk Zemgum par labu? – Šaubos, bet tas, tiesa nenozīmē arī, ka viņš(Grigorenko) nevar tikt nosēdināts.Saprotams, kā latvietis, es atbalstīšu vairāk Zemgu, bet arī subjektīvi Grigorenko nav labāks – ” krievu faktors ” ? – Grib rezultātu, bet pēc tā netiecas? – Lai arī kāds Zemgus ir kapātājs, ceturtā maiņa nav domāta viņam.Pēdēja maiņa, manurpāt, kad tiks salikta(ja tiks) varētu būt interesanta, bet Armia laikam šosezonu pavadīs AHL pilnu laiku, sekojot Zemgum – iegūt pieredzi uz ZA ledus, nenocieinot SM-liiga, bet izmēram ir nozīme ( 😀 )

  2. Atpakaļ ziņojums: Girgensons un viņa sāncenši. | NHL un KHL|Blogs hokejam

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s