Top 3 brīvie aģenti katrā pozīcijā.[Aizsargi un Vārtsargi]

Apskats par brīvajiem uzbrucējiem šeit:

http://blogshokejam.wordpress.lv/2013/07/07/top-3-brivie-nhl-agenti-katra-pozicija-uzbruceji/

Aizsargi

Rons Heisījs (0+13 )

Heisījs sevi ir apliecinājis kā two way tipa aizsargu, kurš labi var veidot uzbrukumu. Lai gan agrāk ir gana daudz spēlējis vairākumā, Jets vienībā vairākumā darbojās citi aizsargi, līdz ar to rezultativitāte nav tāda kā agrāk. Ir pilnīgi skaidrs, ka līdzšinējos 5 miljonus $  Heisījs vairs nesaņems, taču par minimālo algu nespēlēs.

Kur spēlēs nākamsezon? 

Heisījs ir stabils trešā pāra aizsargs, kurš noderētu komandām, kuras cīnās par play-off, jo Heinsijām ir noderīga  pieredze. Ir skaidrs, ka Jets neplāno paturēt aizsargu. Kā potenciālā komanda, kurā varētu spēlēt Heinsījs tiek minētas Islanders, Huricanes, Capitals vienības .

Duglass Marejs(1+5)

33 gadus vecais zviedrs bija viens no trim, kurš neilgi pirms maiņu termiņa beigām pievienonājas Pitsburgas Penguins, lai papildinātu sastāvu play-off/Stenlija kausam. Marejs ir tipisks aizsardzības aizsargs, kurš bieži pielieto spēka paņemienus. Marejs nav ātrākais vai veiklākais spēlētajs, taču to kompensē ar labu spēli aizsardzībā, kurā praktiski nekad nepieļauj kļūdas.

Kur spēlēs nākamsezon?

Ir skaidrs, ka Marejs neatgriezīsies Penguins sastāvā. Nav izslēgta atgriešānās komandā, kurā uzsāka savu NHL spēli -Sanhosē Sharks vienībā.

Veids Reidens(3+4)

Radens bija labs aizsargs 2000 -šajos  gados līdz 2008.gadā noslēdza līgumu ar Ņujorkas Rangers uz 6 gadiem ar gadu algu 8 miljoni $. Pirmās divas sezonas Radens pavadīja Rangers sastāvā, taču sāka regresēt. Rangers,nekas cits neatlika kā Radenu sūtīt uz AHL, lai lielais līgums neskaitītos algu sarakstā. Pēc divām AHL pavadītām sezonām, Radens šoziem tika izpirkts un devās uz Sentluisu. Neilgi pirms maiņu perioda beigām(deadline) Radens nokļuva Bostonā, kas vēlējas papildināt komandu ar pieredzējušiem spēlētājiem. Liela spēlēšana Bostonā gan nesanāca – tikai 11 spēles(ieskaitot play-off) , spēlēšanai traucēja savainojumi.

Kur spēlēs nākamsezon?

Lai gan Radens, vairs nav  jauns(36 gadi) līdz ar to vairs nav  ātrs, taču ir gudrs, pieredzējis uz ledus, uz spēs palīdzēt komandai. Pagaidām neviena komanda publiski nav izrādijusi interesi par veterānu.

Vārtsargi.

Iļa Brizgalovs(2.79    .900) 

Projekts “Birzgalovs Filadelfijas vārtsargs līdz 2020.gadam” izgāzās. Brizgalovs savās divās sezonās Flyers rindās rādija ļoti nepārliecinošu sniegumu. Sniegums bija tik slikts, ka šovasar Flyers Brizgalova līgumu izpirka par 23 miljoniem. Kā aizstājējs tika atrasts Rejs Emerījs ,kurš bija šī gada čempionu Blackhawks otrais vārtsargs.

Kur spēlēs nākamgad?

Pēc NHL apskatnieku domām perfekta vieta Brizgalovam būtu Kolorado, kur jaunais treneris bijušais vārtsargs-leģenda Patriks Ruā, un iepriekšējie vārtsargi nav bijuši veiksmīgi. Domājams, ka nonākot pie Ruā, Brizgalovs varētu uzlabot savu sniegumu, vai atjaunot to tādā līmenī kā pirms viņa laika Flyers. Kā otra iespējamā iespēja tiek minēta Brizgalova atgriežanās dzimtenē. Zinot, ka KHL biezie klubi mēdz pārmaksāt, Brizgalovs KHL varētu pamatīgi nopelnīt.

Tims Tomass(12/13 sezonā nespēlēja) 

m

Tomass, kurš 2011 gadā izcīnija Stenlija kausu, kā arī Conn Smythe award, pagājušo sezonu paņēma brīvu.  Joprojām nav 100 % skaidrība vai Tomass atgriezīses NHL, taču iespēja ir liela.

Kur spēlēs nākamsezon?

Tomasam ir 39 gadi, un vairāk par gadu vai diviem NHL viņš nespēlēs. Visdrīzāk Tomass dosies uz saulaino Floridu(Panthers). Panthers nākotnes vārtsargam Jākubam Marksromam 2012/13 sezona bija pirmā, kurā aizvadīts vairāk par 20 spēlēm. Pilnā sezonā risks ar mazpieredzējušu vārtsargu būtu pārāk liels. Tādēļ Pantērām noderētu kāds veterāns dalītā pirmā vārtsarga lomā,  un šeit atbilde ir Tomass.

Hosē Teodors(3.29   .893)

Teodora dienas kā pirmajam vārtsargam ir beigušās. Jau 2012/13.gada sezonā viņu pirmā vārstarga lomā izkonkurēja jau pieminētais zviedrs Jākubs Markstroms. Lai gan Teodroam var būt ļoti labas spēlēs, taču viņs nespēs saglabāt to līmeni no spēles uz spēli.

Kur spēlēs nākamsezon?

Teodors noderēs komandām ar stabilu pirmo vārtsargu, jo patlaban augstāk par otrā vartsarga vietu Teodors uzlēkt nevar.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s