NBA ”’vīkends” : svētdiena(08.12)

Šodien NBA tiks aizvadītas 6 spēles, Pirmsskats pirms spēlēm.

Toronto ”Raptors’ ‘ @ Losandželosas ”Clippers”.Šī būs ”Clippers” otrā spēlē otrajā dienā. Vakar tika sagrauta Fīniksa,un kopumā tika izcīnītā 5 uzvara pēc kārtas.Savukārt Toronto neveicas- pēc kārtas zaudētas trīs zaudētas spēlēs., un 9 zaudētas spēles pēc kārtas tieši izbraukumā.

Mača jautājums: Vai ”Clippers” Rezervisti turpinās spīdēt?

Pēdejos 2 mačos ”Clippers”’ treneris Vinnijs Del Negro izmantoja visus spēlei pieteiktos spēlētājus, un tas atmaksājās-tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras.Īpaši jāizceļ Džaimala Krauforda sniegums: 19 spēlēs guvis 17.9 punktus, turklāt neviens nav mačs nav sākts pamatsastāvā.

Džamils Kraufords pa kreisi

Vakardienas spēlē atvērās Lamārs Odoms-8 punkti,kā arī 8 atlēkušās bumbas, jāpiebilst ka Odoms vēl nav formā.  Jautājums vai vai Odoms un pārējie(Mets Bērns u.c) mačā pret pastarīti Toronto spēs turpināt spīdēt?

Citās ziņās: Toronto aktīvāk sāk iesaistīties cīņā par Pou Gasolu(L.A Lakers) viens no potencālajiem darījumiem varētu būt: Gasols,Bleiks pret Barjāni, Kolderdonu un Alanu Andersonu.

Spēles sākums:22:30

Milvokī ”Bucks”@Bruklinas ”Nets””Nets” nav uzvarējusi ”Bucks” jau gandrīz  četrus gadus, un iespējams šoreiz jaunajā arēnā viņi spēs uzvarēt? Tomēr ”Nets” pēdējā laikā nav veicies: 3 zaudējumi pēc kārtas pret smagām komandām- OKC, Miami, kā arī GSW. jāpiebilst ,ka zaudējums pret Goldensteitu piedzīvots tikai vakar, un ši būs otrā spēle divu dienu laikā.Nav izslēgts , ka Bruklinas līderi šajā spēlē darbosies ierobežoti jo  jau 2 otrdien gaidāma tā sauktā cīņa par Hudsona upi, jeb Nets Vs Knicks, turklāt mačā pret ”Bucks” savainojuma dēļ nepiedalīsies Brūks Lopezs

Mača jautājums: Vai ”Bucks” Ersans Iļsova spēs spēlēt iepriekšējo spēļu līmenī? Bucks uzbrucējs Ersans Iļsova kurš pagājušajā sezonā aizvadīja karjieras labāko sezonu, šosezon spēlē ļoti nestabili:

Ersans Iļsova pa labi

tad guvis 18 punktus, tad nākamajā spēlē pa nullēm, un tam līdzīgi. Pēdejajās divās spēlēs gan gūta zināma stabilitāte: gūti 18  un 21 punkts, jautājums vai tā ir sakritība, vai Iļsova ir atguvis spēles garšu?

Mača sākums:1:00

Indianas”Pacers”@Oklahomas City ”Thunder”. ”Thunder” pēdejā laikā ir nepstādināmi, gūtas 7 uzvaras pēc kārtas, un aizvakar uzvarēts arī ”Lakers”. Savukārt ”Pacers” sezona nav sākusies kā cerēts, bez Denija Grendžera izcīnijusi 10 uzvaras un 10 zaudējumus. Komanda pašlaik ieņem 9 vietu rietumu konforencē. Grendžera vietu pamatsastāvā ir

Lencs Stefensons pa kreisi

ieņēmis Lencs Stefensons, kurš 20 spēlēs ir guvis 7.1 punktu, 3.3 atlēkušās bumbas, kas salīdzinot ar pagājušas sezonas: 2.5 punktiem un 1.3 atlēkušajām bumbām ir liels izrāviens.Pagaidām nav zināms , kad atgriezīsies Grendžers tādēļ Stefensona vieta pamatsastāvā nav apdraudēta.

Mača jautājums: Vai ‘Thunder” nēapstāsies?

”Thunder”šī būs otrā mājas spēlē piecu mājas spēļu sērijā , zinot ka šogad ”Thunder” nav pakritiusi pie vidusmēra komandām, tam mačs varētu būt viegli prognozējams,taču Pacers var pārsteigt….

Citās ziņās: ”Thunder” nosūtījis saspēles vadītāju Redžiju Džeksonu uz NBA atīstības līgu, Džeksons 10 spēles šogad guvis 1.8 punktus. ”Thunder” tā izmanto NBA atīstības komandu, ļaujot tiem spēlētajiem, kas vēl netiek sastāvā, trenēties ar lielo komandu, bet  spēlēt atīstībās līgā, tādēļ ik pārdienas OKC spēlētāji tiek sūtītie augšā/lejā.

Mača sākums:2:00

Denveras ”Nugets” @Ņujorkas ”Knicks””Knicks” pietrūka KarMelo palīdzība vakardienas mačā pret ”Bulls” tieši uzbrukuma ziņā-komanda guva tikai 85 punktus, nespēja palīdzēt arī Taisona Čendlera 18 atlēkušas bumbas un 14 punkti. Tikmēr Reimonds Feltonsatkal guva 27 punktus, un izmeta 30 metienus no spēles lai gan trāpija tikai 9. Pats basketbolists atzina ka pēdējo reizi 30 metienu esot metis vidusskolā. Turpinot par Karmelo, visticamākais , ka viņš šovakar atgriezīsies.

Mača jautājums: Vai ”Nuggets” būs pirmie šajā sezonā kas uzveikuši ”Knicks” Ņujorkā?

”Knicks” šogad vēl nereizi nav zaudējuši savā laukumā, tomēr redzot ka ”Knicks” bez Melo ir problēmās, Nuggets varētu būt pirmie.

Mača sākums:2:30

Jūtas ”Jazz” @ Losandželosas ”Lakers” . ”Lakers” problēmas turpinās, zaudēts OKC, un šonakt cerības satriekt Jazz. Savukārt Jazz spēlē tā kā plānots:6 vieta rietumos, un 2 pēc kārtas uzvarētas spēles(Orlando,Toronto). Iespējams , ka Jazz nevarēs palīdzēt tās rezultatīvākais spēlētājs-centrs Als Džefersons un arī Dereks Feivors. Savukārt ”Lakers” joprojām spēlēs bez Stīva Neša.

Spēles jautājums: Vai ”Lakers” izmantos iespēju?

Ja tiešām ”Jazz” spēlēs bez pamatcentra Džefersona, tad ”Lakers” ir jaizmanto iespēja, tomēr zinot šī gada ”Lakers”’neņemos neko prognozēt.

Citās ziņās: ”Lakers” saņem piedāvājumus par Pou Gasolu, kurš nespēj pielāgoties jaunajam spēles stilam, kā galvenās kanditādes tiek minētas  Toronto un Minesota. Kā variants tiek minēts arī Gasola iespēlēšana no soliņa.

Mača sākums:4:30

vēl šonakt tiks aizvadīta arī zemā gala spēle: Orlando@Pheonix sākums:3:00

One thought on “NBA ”’vīkends” : svētdiena(08.12)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s